Jedinečný Evropský projekt zaměřený na dětské výtvarné talenty

DĚTI DĚTEM

Projekt, připravovaný Občanským sdružením HISTORYo.s., ve spolupráci s Dětským fondem OSN- UNICEF,
je vystavěn na spolupráci s dětmi, konkrétně na podpoře jejich výtvarných aktivit. Dosud byly vydány tři exkluzivní publikace s tématy „Města a obce očima dětí“, uskutečnilo se několik otevřených výstav na náměstích Prahy i jiných měst, i výstava v Parlamentu ČR. Projekt byl oceněn záštitami ministerstev, Parlamentu ČR, předsedkyně Českého výboru UNESCO a v neposlední řadě i kardinálem Dominikem Dukou. Bližsší informace o projektu, včetně sezmámení s knížkami, najdete na www.galerietalentu.cz.

V současnosti připravujeme čtyři nové programy, které mají mezinárodní rozměr, charakter i dosah.
Jsou neseny tématy:
„KROJE, TANCE A ZVYKY NÁRODŮ OČIMA DĚTÍ“
„OLYMPIÁDA A PARALYMPIÁDA OČIMA DĚTÍ“
„ZVÍŘATA OČIMA DĚTÍ“
„SVĚT KOLEM NÁS OČIMA DĚTÍ“

Přijměte naše srdečné pozvání k účasti vašich dětí v těchto programech.

Tyto programy bychom rádi připravili i ve spolupráci s dětmi z členských států EU a ostatních částí světa. Výsledkem budou krásně vypravené knihy a internetový portál s dětskými obrázky a doprovodnými texty v Angličtině a jazykových mutacích toho kterého účastníka. Jejich součástí budou i otevřené výstavy a dětské autorské dílny. Ke spolupráci zveme všechny děti ve věku do 16 let. Přivítali bychom spolupráci se školami, dětskými, mládežnickými a sportovními organizacemi, dětskými domovovy, folklorními sdruženími, církvemi, zoologickými zahradami a d. ,

S povděkem přivítáme i Vaši spolupráci při informování o projektu ve Vaší zemi.
Máte- li možnost a zájem přeposlat nabídku ke spolupráci patrnerům a známým v jiných zemích, budeme Vám velice vděčni.

Jsme přesvědčeni, že program „DĚTI DĚTEM“ přispěje významným dílem k tématu spolupráce dětí a zaslouží pozornost za praktické přispění dětským programům, o které se zaslouží děti samy. Z výtěžku, které program „Děti dětem“ přinese (prodeje knížek, dětských obrázků a d.), podpoříme UNICEF a další programy na podporu dětských aktivit, sportovní oddíly dětí a mládeže, humanitární programy církví, mláďata v ZOO a pod.

Pokud vás naše pozvání ke spolupráci zaujalo, potvrďte, prosím, nezávazně svůj zájem o účast v programu a odešlete nám vaši mailovou adresu na mail:

galerietalnetu@aneri.cz

Těšíme se na budoucí spolupráci.
Václav Bárta – předseda HISTORY o.s. a autor projektu Galerie talentů.

logo děti